Led filament E14 kaarslamp flame 2.5W dimbaar (B35)
Vervangt 25W, B35 met tip, 2200K/Flame, Dimbaar tot 0%, Besparing 90%
Gratis verzending boven de € 50,-
✓ Dimbaar tot 0%
✓ Extra sfeervol licht (2200K / flame)
✓ Filament met tip
✓ Volledig rondom licht (360⁰)
✓ 210 lumen
✓ Vervanger 25W gloeilamp/kooldraadlamp
✓ 90% besparing
✓ Één-op-één te vervangen
Dit product is ook verkrijgbaar in een Voordeelpak: Voordeelpak kaarslamp flame dimbaar (10x).
Uniek aan deze E14 led filament kaarslamp met tip is de combinatie van de 2200K/flame lichtkleur en de bijzonder goede dimbaarheid (stabiel, tot 0%)!
Vaak wordt aangegeven dat een led lamp de extra warme lichtkleur 2200K heeft, maar het is nog (haast) onmogelijk om dit te produceren. Daarom is in deze Filament Flame serie gebruik gemaakt van ietwat bruinachtig/goudkleurig glas, waardoor je een échte warme lichtkleur krijgt.
Verder is het zeer uniek dat een led lamp van slechts 2.5W zo goed dimbaar is.
Waar voor te gebruiken?
Deze dimbare led kaarslamp filament flame is goed te gebruiken als sfeerverlichting, bijv. voor thuis maar ook in restaurants, hotels en andere locaties waar sfeer gecreëerd moet worden. Perfect voor een industriële, retro/vintage, klassieke omgeving. Ook mooi in een kroonluchter!
Techniek
Deze dimbare led kaarslamp flame beschikt over 2 filament staafjes. Dankzij deze filament staafjes, de zeer warme lichtkleur en de 200 lumen is het de ideale vervanger voor de 25W gloeilamp.
De lichtkleur is 2200Kelvin, ofwel extra warm wit/flame. Dit is de warmste (led) lichtkleur beschikbaar in Nederland, welke overeenkomt met de lichtkleur van een gloeilamp. De fitting is E14 (dunne draaifitting/kleine fitting).
Model: B35
Levensduur: 15.000 branduren
Dimbaarheid
Verder is deze led filament kaarslamp uitstekend dimbaar. De dimbare driver is zo klein, dat deze verstopt zit in de fitting. Deze nieuwe techniek zorgt ervoor dat je geen storende kap meer van de driver ziet, en je volledig rondom licht (360⁰) krijgt.
De dimbaarheid van deze led tip kaarslamp is bijzonder goed (tot 0%). Je hebt altijd een led dimmer (of normale aan/uit schakelaar) nodig om deze led lamp te gebruiken. Voor de beste dimbaarheid (stabiel tot 0% terug) gebruik je de EcoBright led dimmer fase afsnijding (0-150W).
Meer info
Meer specificaties vind je onder het tabblad “Specificaties”.
Indien je graag meer/minder wattage wilt of een andere lichtkleur (minder warm) wilt, bekijk dan eens onze andere led filament lampen of ga naar onderstaand tabblad “Ook interessant”.
Heb je nog vragen over deze Led filament kaarslamp flame dimbaar (2.5W)? Neem dan gerust contact met ons op.
Merk | EcoBright |
Energieklasse | A++ |
Vervanger van | 25W gloeilamp/kooldraadlamp |
Vermogen (wattage) | 2.5W |
Kleur (kelvin) | 2200K (flame) |
Kleurechtheid (CRI) | 80 |
Aantal lumen | 210 |
Lichthoek | 360⁰ |
Fitting | E14 |
Voltage | 230V |
Dimbaar | Ja |
Opwarmtijd | Geen (direct licht) |
IP Waarde | IP20 |
Afmeting in mm | 35mm diameter x 95mm lengte (model B35) |
Verwacht aantal branduren | 15.000 |
Lumenbehoud einde levensduur | 70-85% |
Keurmerken | CE, RoHS |
Garantie | 2 jaar |
Deze led filament kaarslamp heeft een E14 fitting (dunne draaifitting). De lamp kan direct op 230V aangesloten worden.
Dankzij de 200 lumen is dit de ideale vervanger van de gloeilamp 25W. De led filament lamp is één-op-één te vervangen voor een gloeilamp in een E14 fitting.
Aantal branduren p/dag | Verbruik huidige lamp | Verbruik led lamp | Besparing p/jaar (p/lamp) |
2 uur | € 4,02 | € 0,32 | € 3,69 |
4 uur | € 8,03 | € 0,64 | € 7,39 |
6 uur | € 12,05 | € 0,96 | € 11,08 |
8 uur | € 16,06 | € 1,28 | € 14,78 |
10 uur | € 20,08 | € 1,61 | € 18,47 |
12 uur | € 24,09 | € 1,93 | € 22,16 |
24 uur | € 48,18 | € 3,85 | € 44,33 |
-
Gemiddelde beoordeling
(26)





Ziet er fraai uit en geeft prettig licht zeker met de erbij aangeschafte snoer dimmer!





Uitstekende kaarslamp die er met het puntje ook nog eens uniek uitziet. Lamp is uitstekend dimbaar (hier icm een Ecobright stekkerdimmer) en geeft dus iedere gewenste sfeer. Prima !





Lampjes werken prima op mijn gloeilamp dimmer. Geen flikkering.





Uitstekend dimbaar, geen flikkering ook niet bij lage stand. Gebruik ik in een kroonluchter met 6 lampjes. Met andere woorden een prima aankoop.





Heel mooie lampen en perfect dimbaar.Top !





geeft zeer fraai dimbaar sfeerlicht, dus voldoet uitstekend,





Een topservice! Een lampje deed het niet maar had binnen 24 uur een nieuw lampje.Voor jullie een 10 + !!!!!!....en prachtig mooi flame licht! Kan niet mooier. DIK tevreden





Bevalt prima, gezellig licht en beslist geen hard wit ledlicht.Wij hebben ze in 2 kroonluchters met 5 lampen geplaatst.Heel goed te dimmen. ZEER TEVREDEN





Goede vervanging voor LED lamp. Uitstekend te dimmen.





Gebruik deze lamp voor de wandverlichting in ons horecabedrijf. warme kleur, beetje geel maar niet te veel, goed dimbaar.Ik vind het tipje (uiteinde van lamp) van de kaarslamp aan de kleine kant, daardoor valt het niet echt op dat het een kaarslamp is. Verder een prima lampje!





Na advies van Ecobright 18 lampjes besteld voor onze kroonluchter in de woonkamer. Mooi warm licht door het flame glas. In combinatie met de LED dimmer (artikel nr. 42-100005) van 0 tot 100 % te dimmen. 3 lampjes werkten niet helemaal oké, maar hier worden 3 nieuwe voor nagestuurd.





Onze kroonluchter met 12 lampen met deze kaarslampen vervangen. De kleur is perfect. Erg tevreden. Enige minpuntje wat je zou kunnen noemen, is dat het glas wat viezig oogt zoals een lamp in een café al 10 jaar niet is schoon gemaakt. Maar dat kan nu eenmaal niet anders als je deze warme kleur wilt. In combinatie met 42-100005 gekocht





Deze flame kaarslamp is goed te dimmen en geeft met twee filament draden per lamp niet te veel licht, wat met vier draden al snel wel het geval is, zeker als je er zes in een kroonluchter hebt zitten. T.o.v. de gewone kaarslamp van dit type geeft de flame versie heerlijk warm licht. Enig nadeel is dat de lampen bij daglicht oker/geel van kleur zijn. Dat weegt echter niet op tegen de besparing met deze lampen t.o.v. gloeilampen in kaarsvorm. De ledlampen worden nauwelijks warm dus er gaat geen energie verloren in warmte. Bij levering bleek één lamp defect, die werd dezelfde dag door Ecobright verzonden. Keurige service van Ecobright!





Mooi warm licht, zeer goed dimbaar, een van de 8 lampjes was helaas defekt.Een telefoontje naar Ecobright om 16.30 u en de volgende dag direct een nieuwe ontvangen.Heel mooie sfeer lampen, weer super service van Ecobright.





Deze led kaarslamp geeft erg mooi warm licht en is uitstekend dimbaar i.c.m. de ecobright dimmer afsnijding. Ik ben er erg tevreden mee.





Mooie kleur





Lamp geeft echt mooi warm licht. Wel aan de prijs voir een led-lamp die je ook kunt kopen in China voor 1/3 vsn de prijs...





prachtige dimbare kaarslamp met een prachtige warme kleur licht. echt sfeer. dimbaarheid is bijna tot 0%, super!





Mooi licht voor normaal stop contact. Dimmen doet hij helaas niet naar wens





2 van deze ledlampen besteld en ze zijn heel mooi. De licht opbrengst is goed alleen is de kleur ietsje geler dan bij de grote variant van deze lamp. Ik ben er blij mee dat ik nu de oude ledlampen weggedaan heb. Nu is het een stuk gezelliger in huis.





Eindelijk een goede oplossing om gloeilampen te vervangen door zuinige LED lampen, met behoud van sfeerlicht! We hebben er meteen een flink aantal besteld!





absoluut een goede sfeerkleur





Mooi warm licht van deze kaarslampjes flame filament.





Wij hebben deze led kaarslampjes in onze kroonluchter in de woonkamer. Wat een prachtig, warme kleur. Ik wist niet dat led zo mooi kon zijn! :)





Deze samen met de warme led spots besteld (artikelnummer 06-100008). Echt heel mooi warm licht. Een aanrader!





Deze kaarslamp is goed dimbaar en geeft heel mooi licht. Mooi warm... heel sfeervol. Ik ben zeer tevreden over zowel de producten van ecobright als het bedrijf zelf. Snelle levering was ook super.
Bijpassende artikelen
Voor alle afdekmateriaal, inbouw, 0-150W led, 230V, fase af
Z-Wave, Inbouw, Speed instelling, MIN & MAX, 2- & 3-draads
Vloerdimmer, druk/draaiknop, 0-50W led, 230V, zwart, fase a
Vervangt 40W, A60, 2200K/Flame, Dimbaar tot 0%, Besparing 9
Zigbee, Druk/Draai, Inbouw, Voor alle afdekmateriaal, Touch
Zigbee slimme stopcontact dimmer, 0-100W led, 230V, fase af
Z-Wave slimme stopcontact dimmer, 0-100W led, 230V, fase af
5W=50W, Dimbaar tot 0%, Reflector, Hoge kleurweergave, 36
Vloerdimmer, druk/draaiknop, 0-50W led, 230V, wit, fase afs
Alternatieve artikelen
Vervangt 25W, B35 met tip, 2700K/Warmwit, Dimbaar tot 0, Be
Vervangt 15W, B35, 2700K/Warm wit, 80-100 lumen (1W), Bespa